Hakkımızda

Kuruluş amacımız, uluslararası iş standartları çerçevesinde, güven ve istikrara dayanan saydam kurum felsefemiz doğrultusunda, geniş bir hizmet portföyü ile müşterilerimize hizmet vermektir.

Ülkemiz standartlarında kalite yönetimiyle çevre, sağlık ve güvenliği her zaman ön planda tutarak maksimum müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek hedefimizdir. Faaliyete başladığımız 2013 yılından itibaren gittikçe artan sermaye, karlılık ve iş hacmini, kurumumuzun taşıdığı itibarın önemli bir sonucu olarak görmekteyiz.

Kurumumuzdaki her birey kültürümüz, değerlerimiz, iş ahlakı ilkelerimiz doğrultusunda sorumluluklarını yerine getirir. Çalışanlarımız, hizmet kalitesini arttırarak başarıya yaptıkları katkının bilinci içindedir.

Amacımız, verdiğimiz hizmetin sağladığı fayda ve müşterilerimizin memnuniyeti ile Elegance Spor firmamıza olan güven ve saygı ile hizmet bilinirliğimizin sürekli artmasıdır.

”Sağlığınız bizim için önemli” Evinizin konforunda sağlıklı spor için sizde koşubandı kiralama hizmetini değerlendirebilirsiniz.

www.kosubandikiralama.com kiralama paketleri bölümünden istediğiniz paketi bize bildirmeniz yeterli olacaktır.

Sağlıklı yaşam dileğiyle…

İletişim : 0 537 255 29 14 – 0 551 550 64 00


Koşu Bandı Kiralama | Bisiklet Kiralama | Eliptikal Bisiklet Kiralama | Kondisyon Sehpası Kiralama | Kondisyon Aletleri | İletişim